woensdag 8 mei 2019

Duplex nr.25, de cirkel rond!

Zoals in een eerder bericht gemeld heeft de WOR in Raalte de oogstgave 2019 aan onze stichting toegekend, hiermee kunnen wij in ‘ons dorp’ Old Sagay ’n tuinproject opzetten zodat de bewoners voor een deel zelfvoorzienend kunnen worden.

Dit wederopbouwdorp, voor slachtoffers van de verwoestende tyfoon Hayan in 2013, onder de naam ‘Adopt a family build’ door ons geadopteerd, nadert de voltooiing van de 1e fase. Deze 1e fase omvat 25 duplexen, goed voor 50 families.


De 24e duplex is recentelijk gedoneerd door onze vrienden van Rotary Zevenbergen. De laatste, nr. 25 kunnen wij nu dankzij een fikse bijdrage van Stichting Zutphense Hand voor onze rekening nemen, de bouw ervan zal binnen enkele weken starten. Een symbolische afsluiting van ’n project waar wij ons sinds 2015 aan verbonden hebben en nu met nr. 25 de cirkel rond hebben.
Voor fase 2 is inmiddels grond beschikbaar, komende jaren zullen we
daar onze pijlen op richten.


Dank aan allen die ons hebben willen helpen dit mogelijk te maken.
Salamat, Bart Reuvekamp

Geen opmerkingen:

Een reactie posten